KitabYurdu » Kitab » Dedektiv » Dan Brown - Dijital Kale


Şeçilmişlər Dan Brown - Dijital Kale

Dan Brown - Dijital Kale PDF
ADI:
Dijital Kale
REYTİNQ:
  • +27
MÜƏLLİF:
JANR:
DİL:
FORMAT:
ÇAP İLİ:
2004
ÖLÇÜSÜ:
2.34 MB
PLAZA DE ESPANA
SEVİLLA - İSPANYA
11:00
Denir ki, ölüm anında her şey açıklığa kavuşur. Ensei Tankado artık bunun doğru olduğunu biliyordu. Göğsünü tutup acı içinde yere yığılırken, yaptığı hatanın korkunçluğunun farkına varmıştı. İnsanlar çevresine toplanmış, yardım etmeye çalışıyorlardı. Ne var ki Tankado yardım istemiyordu. Artık bunun için çok geçti. Sol elini havaya kaldırıp parmaklarını açtı. Eli titriyordu. "Elime bakın!" Çevresindekiler dikkatle baktılar ama o, söylediğini anlamadıklarından emindi.
Parmağında, üzerine birtakım işaretler kazınmış altın bir yüzük vardı. Yüzüğün üzerindeki işaretler bir an için Endülüs güneşinde parladı. Ensei Tankado bu güneşin görüp gördüğü son ışık olduğunu biliyordu.
Puslu Dağlardaki en sevdikleri otelde, yatakta kahvaltı yapıyorlardı. David kadına gülümsedi. "Ne dersin güzelim? Benimle evlenir misin?"
Kadın kubbeli yataktan bakarken David'in aradığı adam olduğunu biliyordu. Sonsuza kadar da öyle kalacaktı. Bakışları adamın koyu yeşil gözlerine kilitlendiğinde uzakta bir yerlerde kulaklarını sağır eden bir zil çalmaya başladı. Bu ses adamı çekip ayırıyordu ondan. Uzandı ama elleri boşlukta kalakaldı.
Попользуйтесь каталогом индивидуалок на этом интим сайте http://prostitutkikaliningradatop.date, если вас возбуждает одна только дума о том, что у вас дома может очутиться хорошая проститутка и вкусить блаженство с вами милым трахом. | Найти аппетитных индивидуалок, умеющих делать чувствительно руками можно на интим сайте http://prostitutkipenzydosug.info/glubokiy-minet. Основное большинство миловидных индивидуалок выкраивают доставлять удовольствие мужиков перед любовью глубоким минетомом.