KitabYurdu » Kitab » Dünya Ədəbiyyatı » Elizabeth Hoyt SENİ KALBİME YAZDIM


Şeçilmişlər Elizabeth Hoyt SENİ KALBİME YAZDIM

Elizabeth Hoyt SENİ KALBİME YAZDIM PDF
ADI:
Seni Kalbime Yazdim
REYTİNQ:
  • +19
MÜƏLLİF:
DİL:
FORMAT:
ÇAP İLİ:
2012
ÖLÇÜSÜ:
6.45 MB
YARALI BİR KALP Münzevi Sör Alistair Munroe, Amerikan kolonilerinden hem ruhuna hem de bedenine aldığı yaralarla döndüğünden beri kalesinden dışarıya hiç çıkmamıştır. Ancak gizemli bir güzellik onun kapısında belirdiğinde, yıllarca içinde gizleyip bastırdığı tutkuları uyanmaya başlar.
GİZEMLİ BİR GEÇMİŞİ OLAN GÜZELE dillere destan güzellikteki Helen Fitzwilliam’m geçmişinde yaptığı hatalardan kaçışı, onu lüks sosyete hayatından, harap olmuş bir İskoç şatosunda oda hizmetçiliği yapmaya kadar sürükler. Yinede Helen, yeni bir hayata başlamaya ve hem tozların hem de vahşi bir adamın onu korkutup kaçırmasına izin vermemeye kararlıdır.

EN GİZLİ ARZULARINI DİZGİNLEYEBİLMESİ İÇİN GÜVENEBİLİRMİ? Helen’in güzelliğinin ardında, Alistair cesur ve duygusal birkadın keşfeder. Onun aksiliğinden yada yaraizlerinden korkup uzaklaşmayacak birkadın... Fakat Alistair tam gerçek aşka inanmaya başladığında, Helen’in gizemli geçmişi onları ayırmakla tehdit eder. Artık “vahşiadam” ve “güzelkadın” bulabileceklerine asla inanmadıkları birşey için savaşmak zorundadırlar: Ömür boyumutluluk...