KitabYurdu » Kitab » Dünya Ədəbiyyatı » Amy Engel Kurucunun kızı


Şeçilmişlər Amy Engel Kurucunun kızı

Amy Engel Kurucunun kızı PDF
ADI:
Kurucunun kızı
REYTİNQ:
  • +1
MÜƏLLİF:
DİL:
FORMAT:
ÇAP İLİ:
2015
"Etkileyici ve iyi düşünülmüş bir dünya, merak uyandırıcı bir başlangıç, cesur bir kahraman"
- KIRKUS REVIEVVS
"Güçlü karakterler, karmaşık ilişkiler, politik entrikalar ve ihanet, kitabı elinizden bırakmanıza engel olacak; daha fazlasmı istemenizi sağlayacak."
-SCHOOL LIBRARY JOURNAL
"Düşündürücü, dokunaklı ve seksi! Okurlar Kurucunun Kızı'nı bitirmek için gecelerini gündüzlerine katacaklar ve dudaklarında Bishop Lattimer'm adıyla uykuya dalacaklar."
-MEL, ERİN VE REGINA READ-A-LOTDAN REGINA
"Kurucunun Kızı'nda bir distopyada arayacağmız her şey var: tüyler ürpertici olay örgüsü, heyecan verici karakterler ve her kelimesi özenle yazılmış bir hikâye.
—INSIGHTFUL MINDS REVIEWS'DEN KRIS
Dehşet verici bir nükleer savaş sonrası Amerika Birleşik Devletleri büyük ölçüde yok edilmiş, sadece küçük bir grup hayatta kalmıştı. Geriye kalanları kimin yöneteceği konusunda Lattimer'lar ve Westfall'lar arasında çıkan savaşı Westfall ailesi kaybetmişti. Ve beş yıl sonra barış ve kontrol, her yıl yapılan bir törenle, kaybeden tarafın kızları ile kazanan tarafın erkeklerinin evlendirilmesiyle sağlanmaktaydı. 
Bu yıl benim sıram gelmişti. Benim adım Ivy Westfall ve görevim basitti: Başkan'ın oğlunu, müstakbel kocamı öldürmek ve Westfall ailesinin gücünü geri kazanmasını sağlamak. Ama görünen o ki, Bishop Lattimer ya çok yetenekli bir oyuncu ya da ailemin iddia ettiği gibi kalpsiz, zalim bir çocuk değil. Hatta beni bu dünyada gerçekten anlayan tek kişi bile olabilir. Ama kaderimden kaçmama imkân yok. Ben Westfall mirasını geri alacak kişiyim. Bishop ölmeli. Ve onu öldüren ben olmalıyım…